Pradžia » Mūsų klientai

Mūsų klientai

Džiaugiamės partneryste su rinkos lyderiais praktiškai visose srityse. Štai ką jie sako apie mus.

Atsiliepimai

DnB Nord
DnB Nord
Jekaterina Rojaka Vyr. ekonomistė
Jau keletą metų naudojamės UAB “Okas Language Solutions” vertimo paslaugomis ir kaskart liekame patenkinti jų darbo kokybe, tikslumu ir operatyvumu. Tikrai malonu bendradarbiauti: draugiški ir kūrybingi darbuotojai, sklandus darbo organizavimas. Be jokių abejonių galime rekomenduoti šį biurą bet kuriam potencialiam klientui.
Coca-Cola HBC
Coca-Cola HBC
Jevgenijus Rudkovskis Baltijos rinkos tiekimo grandinės ir projektų vadovas
Mes jau gana ilgai naudojamės „Okas Language Solutions“ paslaugomis ir galime pasitikėti jų aukšta aptarnavimo kokybe – darbas visada atliekamas operatyviai ir kokybiškai, į paklausimus atsakoma greitai. Ši įmonė verčia mūsų specifinius sudėtingo turinio dokumentus. Būdami lankstūs, užtikrindami aukštą net skubių darbų kokybę ir gebėdami tvarkytis su specifine terminologija „Okas Language Solutions“ tapo vertingu mūsų partneriu.
Nordea Finance
Nordea Finance
Živilė Bukantytė Administratorė
Kompetentingi UAB “Okas Language Solutions” vertėjai puikiai susitvarko su svarbių finansinių dokumentų ir konfidencialios informacijos vertimu, atsakingai ir operatyviai atlieka visas patikėtas užduotis. Rekomenduojame UAB “Okas Language Solutions” kaip patikimą vertimų biurą ir tikimės bendradarbiauti ateityje.
Alfa Laval
Alfa Laval
Jurga Kišiūnaitė Regiono pardavimo vadovė Baltijos šalims
Kaip pasaulinis šilumos, separavimo ir skysčių perdavimo technologinių sprendimų lyderis nuolat taikome naujas technologijas ir plečiame savo produktų spektrą, todėl mums svarbu, kad vertimo paslaugų teikėjo techninė kompetencija būtų aukšta, jis gebėtų dokumentus išversti laiku ir pritaikyti juos tikslinei rinkai. UAB “Okas Language Solutions”  vertimų biuras, kuris atitiko mūsų lūkesčius ir įrodė savo gebėjimus, puikiai pritaiko vertimo technologijas, kruopščiai ir greitai įgyvendina sudėtingus projektus. Nuoširdžiai rekomenduojame.