Pasirinkite kalbą
 

Vertimas žodžiu, vertimai

Teikdami vertimo žodžiu paslaugą, dirbame su ES institucijų akredituotais konferencijų vertėjais. Jų patirtis, puikus kalbų išmanymas, greita reakcija ir gebėjimas laisvai bei tiksliai versti įvairios specializacijos kalbas „čia ir dabar“ yra vizitinė mūsų vertimo žodžiu kortelė.

Mūsų profesionalūs vertėjai žodžiu lengvai atpažįsta verčiamos kalbos kontekstą ir potekstę, nustato verčiamos kalbos objekto makrostruktūrą (temą, žanrą, tipą ir paskirtį), vertimo metu atsakingai taiko ir perteikia vertimo leksiką, terminus ir semantiką, kompetentingai parenka vertimo toną ir intonaciją.

Gavę vertimo žodžiu užsakymą:

  • kruopščiai atrenkame ir rekomenduojame tikrus Jūsų srities specialistus;
  • renkame, tiksliname ir dirbame su vertimui skirta informacija bei medžiaga;
  • profesionaliai atstovaujame Jums ar Jūsų kompanijai;
  • po paslaugos visada laukiame vertėjų įvertinimų ir pastabų.

Svarbi vertimo žodžiu paslaugos dalis – pasiruošimas. Taikome specialius klausimynus įvairaus pobūdžio renginiams, kad jau vertimo metu nekiltų neaiškumų ar nemalonių staigmenų. Tai apima ir renginio formalumo lygio įvertinimą, vertėjų apgyvendinimo ir transportavimo bei kitus klausimus. Teikiame sinchroninio, nuosekliojo, asmeninio ir telekonferencijų vertimo paslaugas, nuomojame visą konferencijoms reikalingą įrangą.